Witam.
Mam taki sam TV w naprawie, nie działa głowica. Podejrzewam TSA5511 w głowicy albo opcje w trybie serwisowym. Wszedłem w tryb i są tam 3 bajty opcji. Może ktoś wie jak je ustawiać i czy któryś jest odpowiedzialny za ustawienia związane z głowicą.
Dzięki za pomoc.
Nigdzie nie znalazłem zawartości pamięci do takiego TV. Ewentualnie też mogła by być.
Wydzielono z tematu: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic10757.html
(am)
Mam taki sam TV w naprawie, nie działa głowica. Podejrzewam TSA5511 w głowicy albo opcje w trybie serwisowym. Wszedłem w tryb i są tam 3 bajty opcji. Może ktoś wie jak je ustawiać i czy któryś jest odpowiedzialny za ustawienia związane z głowicą.
Dzięki za pomoc.
Nigdzie nie znalazłem zawartości pamięci do takiego TV. Ewentualnie też mogła by być.
Wydzielono z tematu: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic10757.html
(am)