logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Klatkowanie wideo 2.7K z DDPAI Mola N3 na VIVO Y72 - jak to naprawić?

blazejszczepaniak199 22 Gru 2024 18:44 189 2
REKLAMA
  • #1 21359076
    blazejszczepaniak199
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Witam. Mam problem z kamerą DDPAI Mola N3. Mianowicie gdy jest ustawioną maksymalną rozdzielczość nagrywania wideo, to wideo przy podglądzie oraz po pobraniu- klatkuje. Po zmianie na 2K bezproblemowo wszystko działa. Na IPhone nie ma takiego problemu, jak i 2.7k, tak i w 2K nie klatkuje. Pacjent to VIVO Y72. Pytanie czy coś zmienić w ustawieniach telefonu?
  • REKLAMA
  • #2 21359356
    roxio
    Poziom 27  
    Posty: 642
    Pomógł: 108
    Ocena: 213
    To problem jest z odtwarzaniem video na telefonie VIVO Y72? Czy z nagrywaniem przez kamerę? Jeśli chodzi o VIVO y72 to problemem może być procesor i dekodowanie obrazu.
  • #3 21359383
    blazejszczepaniak199
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Z kamerą nie ma problemu, skoro na iPhone wszystko śmiga. Kwestia musi być z tym VIVO, coś nie tak. Próbowałem pobrać starsze wersje apki DDPAI nawet, ale nic to nie dało. Skoro jest 2.7K w kamerce, fajnie by było wykorzystać pełny potencjał, ale żeby mieć płynne wideo na VIVO, jestem skazany tylko na 2K.
REKLAMA