Witam. Mam problem z kamerą DDPAI Mola N3. Mianowicie gdy jest ustawioną maksymalną rozdzielczość nagrywania wideo, to wideo przy podglądzie oraz po pobraniu- klatkuje. Po zmianie na 2K bezproblemowo wszystko działa. Na IPhone nie ma takiego problemu, jak i 2.7k, tak i w 2K nie klatkuje. Pacjent to VIVO Y72. Pytanie czy coś zmienić w ustawieniach telefonu?