Witam, mam problem z komputerem, a dokładniej z uruchomieniem. Wczoraj włożyłem nową płytę główną oraz pamięć RAM. Wszystko chodziło jakąś godzinkę i zdecydowałem o aktualizacji BIOSu płyty głównej, aczkolwiek jak pobrałem ze strony producenta, wyszukałem model i chciałem zaktualizować, to zauważyłem, że w biosie nie czytało mi pendrive, więc wszedłem do biosu i zacząłem grzebać w boot menu, a dokładniej zmieniałem miejscami dysk m2, pendrive i UEFI?. Wyglądało to w ten sposób, że był podany numer, np. 1 i przypisany był dysk m2 itd… później zaktualizowałem bios i po włączeniu stacji wyświetla się taki błąd (widoczny na zdjęciu) Podzespoły stacji: Gigabyte aorus z790 x wifi7 I5 13600kf Ddr5 4800 fury Rtx 3060TI Zasilacz od Endorfy 600w Chłodzenie fera5