Witam. Dostałem od znajomego TV Panasonic TX-L47DT60E, ale jest strasznie powolny i od włączenia do pokazania się obrazu to jakieś 7-10 minut.
Chciałem spytać, czy to może być wina płyty głównej?
Po ściągnięciu tylnej obudowy płyta ma takie oznaczenia:
TXN/A1XXUE
i
TNPH1056 1A.
Nigdzie już nie można tego kupić, a jak jest, to cena z kosmosu.
Do fachowców dzwoniłem w celu rebalowania, czy jak to się zwie, ale też już tego modelu nie chcą robić.
Da się coś na to poradzić, czy raczej go na części sprzedać?
A cieszyłem się, że fajny TV mam.
Chciałem spytać, czy to może być wina płyty głównej?
Po ściągnięciu tylnej obudowy płyta ma takie oznaczenia:
TXN/A1XXUE
i
TNPH1056 1A.
Nigdzie już nie można tego kupić, a jak jest, to cena z kosmosu.
Do fachowców dzwoniłem w celu rebalowania, czy jak to się zwie, ale też już tego modelu nie chcą robić.
Da się coś na to poradzić, czy raczej go na części sprzedać?
A cieszyłem się, że fajny TV mam.