Dekoder Zgemma H11S "wisi" mi na logo Open Atv. Brak reakcji na pilota. Próbowałem flashowania ale po wgraniu nowego obrazu nadal jest to samo. Jak przywrócić go do życia?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam