wyczysc spirytusem plyte glowna a przedewszystkim styki klawiatury szczoteczka do zebow a pozniej czyms ostrym np.srobokretem delikatnie zeby niezniszczyc stykow tak aby byly widac delikatne rysy
Tu chyba nie ma problemu w czyszczeniu ale jest jedna sprawa ze telefon da rade właczyc a włacza się klawiatura a jak juz sie właczy to nie mozna wysłaczyc, wniosek ze klawiiatura nie działa na właczonym telefonie
✨ Problem z niedziałającą klawiaturą w telefonie Sony Ericsson T68i może wynikać z zabrudzenia styków klawiatury na płycie głównej. Zaleca się wyczyszczenie płyty głównej spirytusem oraz dokładne oczyszczenie styków klawiatury szczoteczką do zębów, a następnie delikatne zarysowanie styków np. śrubokrętem, aby poprawić przewodzenie. Telefon włącza się, jednak klawiatura nie reaguje po uruchomieniu systemu, co wskazuje na problem sprzętowy lub programowy. Proponowaną metodą naprawy jest flashowanie oprogramowania (softu), jednak wymaga to odpowiedniego kabla i dostępu do softu. Użytkownik posiada przerobiony kabel do flashowania (coi do zdejmowania simlocków), ale nie ma oryginalnego softu. Dyskusja wskazuje na konieczność posiadania kompatybilnego kabla i oprogramowania do przeprowadzenia flashowania, co może rozwiązać problem niedziałającej klawiatury. Wygenerowane przez model językowy.