Telefonik po zalaniu. Po kompieli ruszyl bez zadnego ale. Ale po ok 4 dniach uzytkowania zmarł. Wykompany zostal ponownie... i podczas tego zabiegi zaginela mi dioda idry i bluetooth. Telefon udalo mi sie przywrocic do zycia poprzez flash. Problem polega tym ze gdy wcisneimy klawisz szybkiego dostempu telefon sie wiesza i amba. Reszta dziala no oprocz idry i bluetootha