Witam znowu mam pytanko moze ktoś mi pomoże - robie sobie głośniki efektowe i niewiem jak glośnik tam wstawić chcę dać GDWK-9-150-8-PJ i .......... nowłaśnie jaki??
GDN-14-50-8-SS
GDN-14-50-8-SC
GDM-14-100-8-SS
GDM-14-100-8-SC
Proszę was o pomoc!!
GDN-14-50-8-SS
GDN-14-50-8-SC
GDM-14-100-8-SS
GDM-14-100-8-SC
Proszę was o pomoc!!