logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jaki wzmacniacz z wejściem phono do Indiana Line Nota 260? Denon, Yamaha, Onkyo?

darmiz69 06 Sty 2025 10:46 327 1
REKLAMA
  • #1 21379583
    darmiz69
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Witam .
    Posiadam Indiana Line Nota 260 i szukam jakiegoś wzmacniacza z wejściem phono aby to zagrało w miarę przyzwoicie .Dotychczas grały z Technics SUV-460 ale nie byłem zadowolony z brzmienia . Co sądzicie o takich wzmacniaczach :
    Denon PMA 860
    Yamaha AX-497
    Onkyo A-9155
    Dadzą radę czy macie jakieś lepsze propozycje.
    Pozdrawiam.
    AI: Jaki jest Twój budżet na nowy wzmacniacz?
    1000 zł
    AI: Jakie konkretne aspekty brzmienia Ci nie odpowiadały w Technics SUV-460?
    ogólnie słabo ze wszystkim
  • REKLAMA
  • #2 21380141
    gadek80
    Poziom 31  
    Posty: 2252
    Pomógł: 207
    Ocena: 402
    Słyszałem Indiany Tesi 561 na Yamaha i jakość dźwięku bardzo mi się podobała. Nie mogę ich porównać do mojego Denona z kolumnami Jamo, bo moje wypadają dużo gorzej, ale czystość dźwięku porównałbym do moich słuchawek Audio Technika ath m50xbt2 odsłuchiwanych na Tidalu przez kodek LDAC. W utworze Black Pumas, Colors gitara była wyrazista i soczysta w dźwięku a bas odczuwalny.
REKLAMA