Witam .
Posiadam Indiana Line Nota 260 i szukam jakiegoś wzmacniacza z wejściem phono aby to zagrało w miarę przyzwoicie .Dotychczas grały z Technics SUV-460 ale nie byłem zadowolony z brzmienia . Co sądzicie o takich wzmacniaczach :
Denon PMA 860
Yamaha AX-497
Onkyo A-9155
Dadzą radę czy macie jakieś lepsze propozycje.
Pozdrawiam.
AI: Jaki jest Twój budżet na nowy wzmacniacz?
1000 zł
AI: Jakie konkretne aspekty brzmienia Ci nie odpowiadały w Technics SUV-460?
ogólnie słabo ze wszystkim
Posiadam Indiana Line Nota 260 i szukam jakiegoś wzmacniacza z wejściem phono aby to zagrało w miarę przyzwoicie .Dotychczas grały z Technics SUV-460 ale nie byłem zadowolony z brzmienia . Co sądzicie o takich wzmacniaczach :
Denon PMA 860
Yamaha AX-497
Onkyo A-9155
Dadzą radę czy macie jakieś lepsze propozycje.
Pozdrawiam.
AI: Jaki jest Twój budżet na nowy wzmacniacz?
1000 zł
AI: Jakie konkretne aspekty brzmienia Ci nie odpowiadały w Technics SUV-460?
ogólnie słabo ze wszystkim