Hej wszystkim,
Mam taki problem - dzisiaj rano, kiedy próbowałem włączyć telewizor wyświetlił się komunikat o tym, że autoryzacja urządzenia (dekodera) nie powiodła się. Podczas próby połączenia się z internetem poprzez ustawienia wyświetlił się komunikat o braku połączenia z internetem (mimo tego, że router był włączony, a internet działał normalnie). pomimo iż od usterki minęły trzy godziny to problem nadal nie ustąpił. Z dodatkowych informacji mogę dodać, że dekoder posiadamy od firmy Victor (na zdjęciu będzie więcej informacji). Bardzo proszę o pomoc.
AI: Jaki jest dokładny model dekodera firmy Victor, którego używasz?
ABOX42 model M15
AI: Czy dekoder łączy się z internetem przez Wi-Fi czy kabel Ethernet?
Przez kabel Ethernet
Mam taki problem - dzisiaj rano, kiedy próbowałem włączyć telewizor wyświetlił się komunikat o tym, że autoryzacja urządzenia (dekodera) nie powiodła się. Podczas próby połączenia się z internetem poprzez ustawienia wyświetlił się komunikat o braku połączenia z internetem (mimo tego, że router był włączony, a internet działał normalnie). pomimo iż od usterki minęły trzy godziny to problem nadal nie ustąpił. Z dodatkowych informacji mogę dodać, że dekoder posiadamy od firmy Victor (na zdjęciu będzie więcej informacji). Bardzo proszę o pomoc.
AI: Jaki jest dokładny model dekodera firmy Victor, którego używasz?
ABOX42 model M15
AI: Czy dekoder łączy się z internetem przez Wi-Fi czy kabel Ethernet?
Przez kabel Ethernet