Siemka. Wymieniłem zbity wyświetlacz w Samsung Galaxy S20 FE i wszystko było fajnie do czasu próby dodania odcisku palca. Po wielu próbach udało się dodać palec, podczas dodawania telefon raz złapał odcisk, po czym się zawieszał i tak ciągle. Kiedy udało się dodać cokolwiek, to przy próbie odblokowania palcem telefon się zawiesza na długo, a koniec końców i tak muszę go odblokować kodem. Ok, myślałem, że uszkodziłem jakoś ten czytnik podczas wymiany ekranu, więc kupiłem nowy czytnik i wymieniłem. Po wymianie, gdy chcę dodać odcisk palca, to wyskakuje informacja, że czytnik jest nieskalibrowany i mam się skontaktować z autoryzowanym serwisem. Miał ktoś taki problem? Da się to jakoś naprawić, coś z tym zrobić? Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam.