Cześć, kupiłem ostatnio telewizor Hisense model 40A5NQ 40 cali. Moje pytanie brzmi: dlaczego dekoder od TV działa w trybie HDR10, a konsola PS5 tylko w RGB na tym telewizorze?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamkarastrong napisał:a konsola PS5 tylko w RGB na tym telewizorze?