Witam przychodze z takim problem iż dzis padł mi telefon dokladnie Iphone 12 mini kazdemu sie zdarza ze rozladuje sie do zera wrocilem do domu podlaczam a na ekranie nie pojawia sie ikona ladowania ale pokazala sie ikona bateri z tekstem pozostalo 0% takze nie laduje sie wogole iphone gdy juz sie wylaczy znow i podlacze go do pradu ciagle w kólko pojawia sie logo apple i tak ciagle a jak odlacze znika i nic sie nie dzieje probowalem wchodzic w recovery mode itp jedynie udalo mi sie wejsc w tryb DFU bo chcialem sie polaczyc z komputerem ale i tak dalej nie wykrywa telefonu albo mam slaby program takze mysle ze to wszystko co mialem opisac mam nadzieje ze ktos bedzie mial czas mi odpisac i zna sie na usterkach w iphone bo raczej to taki typowy problem a nie mam jeszcze zamiaru wybierac sie do serwisu chyba ze juz bedzie trzeba takze czekam i z góry dziekuje