Witam,
Niedawno nabyłem Seata Altea XL 1.9 TDI BLS.
Auto ma włożone radio dotykowe VORDON VW-910S.
Po włączeniu kierunku w prawo wyskakuje błąd na radiu "brak sygnału". Muzyka gra, ale brak obrazu. Macie pomysł, co to może być?
Niedawno nabyłem Seata Altea XL 1.9 TDI BLS.
Auto ma włożone radio dotykowe VORDON VW-910S.
Po włączeniu kierunku w prawo wyskakuje błąd na radiu "brak sygnału". Muzyka gra, ale brak obrazu. Macie pomysł, co to może być?