Witam wszystkich. Jestem w 3 klasie technikum na profilu technik elektronik i od 28 kwietnia do 25 maja mam odbyć praktykę zawodową. Założenie było takie, że szkoła umawia się z jednym zakładem, który bierze wszystkich uczniów "hurtowo". Jednak w zakładzie są jakieś problemy i szkoła nie potrafi z nimi nawiązać kontaktu. Dostałem od nauczyciela listę zakładów, które ponoć mają przyjmować uczniów w dużych ilościach, ale po wysłaniu kilkunastu e-maili część zakładów po prostu nie chce techników elektroników albo w ogóle nie odpowiada. Czy może ktoś z Was wie, jak mam sobie z tym poradzić? Jestem z Zabrza, szukam czegoś najlepiej w Zabrzu, ale też okolice np. Gliwice, Bytom, Chorzów itd. Jest kilka zakładów, które z tego, co wiem, mogłyby mnie przyjąć, ale jadąc komunikacją miejską, mam do nich ponad 1 h 30 min w jedną stronę, wiec chętnie znalazłbym coś bliżej.
Z góry dziękuję.
Z góry dziękuję.