logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Czy warto kupić sprzęt z aukcji Allegro o numerze 76224346?

13 Gru 2005 17:16 1166 5
REKLAMA
  • REKLAMA
  • #2 2080541
    ALTON
    Poziom 38  
    Posty: 4153
    Pomógł: 304
    Ocena: 145
    Kłaniają się lata 78-80.Ładnie wygląda ale to tylko tyle.W środku to standard i nic specjalnego(akurat wypowiadam się o wzmacniaczu m.cz ;) ).Za tą cenę ?(46zł) BRAĆ ale i tak końcowa wyniesie ok 150.
  • REKLAMA
  • #3 2080605
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #4 2080637
    Rocky Horror
    Poziom 31  
    Posty: 1677
    Pomógł: 97
    Ocena: 334
    Kupić można - ale nie licz że zapłacisz za niego 46zł plus przesyłka. Sprzedawca jest dość popularny, a pod koniec aukcji zawsze rozpętuje się piekło. Należało by się liczyć z ceną przynajmniej 5..6 razy większą.
  • REKLAMA
  • #5 2080766
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #6 2081022
    tomektoon
    Poziom 17  
    Posty: 174
    Pomógł: 9
    Ocena: 2
    Rocky Horror napisał:
    ale nie licz że zapłacisz za niego 46zł plus przesyłka. Sprzedawca jest dość popularny, a pod koniec aukcji zawsze rozpętuje się piekło.
    I każdą ciekawą aukcję wygrywa niejaki "Garowp" :(
REKLAMA