logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Wybór kierownicy do 300zł: Logitech Saitek Farm Sim czy Driving Force GT?

jgorjablonski875 26 Sty 2025 16:19 279 2
REKLAMA
  • #1 21411003
    jgorjablonski875
    Poziom 2  
    Posty: 36
    Witam, zastanawiam się nad kupnem używanej kierownicy do 300 zł. Co będzie lepszym wyborem:
    - Logitech Saitek Farm Sim bez panelu
    - Logitech Driving Force GT
    Czy może coś innego? Gry, w jakie gram, to Snowrunner, ETS2, Farming Simulator.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 21419432
    barstanlej321
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Pomógł: 1
    Ocena: 1
    >>21411003 Saitek, nie polecam, słaba jakość wykonania.
  • #3 21723785
    jgorjablonski875
    Poziom 2  
    Posty: 36
    Driving force gt
REKLAMA