Witam, zastanawiam się nad kupnem używanej kierownicy do 300 zł. Co będzie lepszym wyborem:
- Logitech Saitek Farm Sim bez panelu
- Logitech Driving Force GT
Czy może coś innego? Gry, w jakie gram, to Snowrunner, ETS2, Farming Simulator.
- Logitech Saitek Farm Sim bez panelu
- Logitech Driving Force GT
Czy może coś innego? Gry, w jakie gram, to Snowrunner, ETS2, Farming Simulator.