Brakuje mi tu czegoś. Wężyk jakby podciśnieniowy idący od zaworu EGR do pustej końcówki. Ta końcówka leżała sobie na pokrywie zaworów pod plastikowym deklem silnika.
Do czego to jest?? Myślę, że to pierwotnie było kiedyś w innym miejscu, tak sobie leży??
Jeśli mam rację, to gdzie to powinno być zamontowane?
Polo III 1.4MPI 16V 2001 Lift HB
Do czego to jest?? Myślę, że to pierwotnie było kiedyś w innym miejscu, tak sobie leży??
Jeśli mam rację, to gdzie to powinno być zamontowane?
Polo III 1.4MPI 16V 2001 Lift HB