Witam, od jakiegos czasu wywala mi jakze znany kazdemu posiadaczowi 9n i nie tylko blad :
Egr System: Excessive Flow. Za duzy przeplyw. Moje pytanie to.
1.Czy jak zaslepie go to czy bedzie dalej wyskakiwal blad?
2.W ktorym miejscu zaslepia sie egr? Przy silniku? Miedzy mocowaniem egr a zaworem egr czy miedzy zaworem egr a rurką.
Moje objawy to:
Zawsze rano odpala za 2 razem, za pierwszym gasnie, czesto jak odpalam po postoju auto zwawiej chodzi itd, po czasie zaczynac sie mulic i coraz slabiej reaguje na gaz, od czasu do czasu wyskakuje check wlasnie z tym bledem. Poradzcie cos..
Egr System: Excessive Flow. Za duzy przeplyw. Moje pytanie to.
1.Czy jak zaslepie go to czy bedzie dalej wyskakiwal blad?
2.W ktorym miejscu zaslepia sie egr? Przy silniku? Miedzy mocowaniem egr a zaworem egr czy miedzy zaworem egr a rurką.
Moje objawy to:
Zawsze rano odpala za 2 razem, za pierwszym gasnie, czesto jak odpalam po postoju auto zwawiej chodzi itd, po czasie zaczynac sie mulic i coraz slabiej reaguje na gaz, od czasu do czasu wyskakuje check wlasnie z tym bledem. Poradzcie cos..