Cześć , trafił do mnie tig kolegi Magnum THF 238 po 2 serwisach . Niestety obydwa serwisy nie podjęły się naprawy ze względu na brak części zamiennych . Na pierwszy rzut oka uszkodzone są :
transformator do sterowania 230V na " naście volt. Oznaczenie 6.6200.0007 . W internecie nie znalazłem prawie żadnej informacji , poza jakąś brazylijską stroną , bez żadnych parametrów. Transformator - 4 nóżki strona pierwotna , 5 wtórna .Pomiędzy nókami kompletny brak rezystancji i czarne zwęglenie na taśmie izolującej ....Czy ktoś coś może podpowiedzieć, zmieniał taki trasformator, jest w stanie podrzucić producenta na podstawie sposobu oznaczania żeby ustalić jakieś dane ?
Oraz zaraz za kondensatorami na wyjściu transformatora
- Dioda zenera P6KE27
-Dioda schotkyego smd K16
Schematów niestety też nie znalazłem ....
Będę wdzięczny za każdą pomoc. Może ktoś ma takie trafo na zbyciu z jakiegoś trupka ?
transformator do sterowania 230V na " naście volt. Oznaczenie 6.6200.0007 . W internecie nie znalazłem prawie żadnej informacji , poza jakąś brazylijską stroną , bez żadnych parametrów. Transformator - 4 nóżki strona pierwotna , 5 wtórna .Pomiędzy nókami kompletny brak rezystancji i czarne zwęglenie na taśmie izolującej ....Czy ktoś coś może podpowiedzieć, zmieniał taki trasformator, jest w stanie podrzucić producenta na podstawie sposobu oznaczania żeby ustalić jakieś dane ?
Oraz zaraz za kondensatorami na wyjściu transformatora
- Dioda zenera P6KE27
-Dioda schotkyego smd K16
Schematów niestety też nie znalazłem ....
Będę wdzięczny za każdą pomoc. Może ktoś ma takie trafo na zbyciu z jakiegoś trupka ?