logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] AnyDesk - brak działania myszki przy zdalnym połączeniu z komórką, co ustawić?

PRL 31 Sty 2025 17:14 1059 1
REKLAMA
  • #1 21420011
    PRL
    Poziom 41  
    Posty: 6894
    Pomógł: 953
    Ocena: 893
    Witajcie.

    Używam AnyDesk do połączenia z komórką.
    Stworzyłem profil i w nim mam takie ustawienia:


    Ekran ustawień profilu uprawnień w aplikacji AnyDesk.

    Ale jak się połączę, to nie działa mi myszka.
    Tak wyglądają ustawienia sesji:


    Zrzut ekranu z aplikacji AnyDesk pokazujący ustawienia uprawnień połączenia. Użytkownik Jacek ogląda pulpit i ma wybrany profil uprawnień. Ikony, w tym myszka, są wyszarzone.

    Nawet przy pełnym dostępie myszka jest wyszarzona.


    Zrzut ekranu z aplikacji AnyDesk pokazujący ustawienia profilu uprawnień z pełnym dostępem.
    Co muszę ustawić, żebym mógł zdalnie sterować myszką?
    Pomogłem? Kup mi kawę.
  • REKLAMA
REKLAMA