Witajcie.
Używam AnyDesk do połączenia z komórką.
Stworzyłem profil i w nim mam takie ustawienia:
Ale jak się połączę, to nie działa mi myszka.
Tak wyglądają ustawienia sesji:
Nawet przy pełnym dostępie myszka jest wyszarzona.
Co muszę ustawić, żebym mógł zdalnie sterować myszką?
Pomogłem? Kup mi kawę.
Używam AnyDesk do połączenia z komórką.
Stworzyłem profil i w nim mam takie ustawienia:
Ale jak się połączę, to nie działa mi myszka.
Tak wyglądają ustawienia sesji:
Nawet przy pełnym dostępie myszka jest wyszarzona.
Co muszę ustawić, żebym mógł zdalnie sterować myszką?