Nie wiem jaki masz rok cytrynki, ja mam 2005. W tym aucie nie ma za dobrego radia, więc kup cokolwiek. Ja kupiłem Pioneery za jakieś niecałe 100 zł w jednym marketów RTV.
Przy przekładaniu musisz tylko kable dorobić, bo oryginalne wtyczki nie pasują i przed skręceniem sprawdź czy jest dobry bas. Kable nie są opisane który to plus który to minus.
Jak plusy będą zmienione względem drugiego głośnika, kiedy będą grały obydwa (balance na 0) bas będzie słabszy.