Mam Toyotę Tacoma 200, w której właśnie zainstalowałem mp5 7010b i nie mam dźwięku. Podłączyłem go ponownie i nadal nic, czy aktualizacja oprogramowania pomoże? Czy ktoś zna dobrą aktualizację do użycia? Nie udało mi się również uruchomić specjalnego menu, jestem dość początkujący z tymi rzeczami.