Pralka LG WD-10480TP, silnik nie da rady kręcić w lewą stronę podczas płukania. Jak w temacie. Pralka pierze normalnie, wszystko działa, tylko podczas gdy kończy cykl prania, gdy wypompowuje brudną wodę, pralka powinna kilka razy obrócić bębnem, to w lewo, to w prawo, i tu właśnie w lewo nie da rady kręcić. Tzn. tak jakby chciała, a nie da rady, tylko w lewo. Pralka przez to nie przechodzi dalej w cykl wirowania, bo się zawiesza i ciągle próbuje kręcić w lewo, a nie da rady. Dzieje się to przed płukaniem i przed wirowaniem. Sam proces prania przebiega normalnie. Co za czort? Wymieniłem szczotki silnika, bo jedna już była na max wysunięta, pasek jest ok.