logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak zdjąć Simlocka z Motoroli V3XX (IMEI: 353022013218299, Orange)?

FujitsuSiemensV5535 08 Lut 2025 18:13 288 8
REKLAMA
  • #1 21430550
    FujitsuSiemensV5535
    Poziom 3  
    Posty: 184
    Pomógł: 2
    Ocena: 42
    Czy mógłby ktoś podać mi kod do zdjęcia Simlocka z Motoroli V3XX?
    IMEI: 353022013218299
    Operator: Orange
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 21430999
    FujitsuSiemensV5535
    Poziom 3  
    Posty: 184
    Pomógł: 2
    Ocena: 42
    A czemu przecież jak włoży się kartę innej sieci to jest komunikat o wprowadzenie kodu specjalnego.
  • #4 21431067
    Vortex1987
    Poziom 26  
    Posty: 1574
    Pomógł: 106
    Ocena: 219
    Tylko testopint na płycie głównej i box serwisowy. Nie pamiętam dokładnie jak to 20 lat temu robili ale też chyba się cięło ścieżki na plycie
  • #5 21431068
    staś pytalski
    Poziom 41  
    Posty: 7072
    Pomógł: 758
    Ocena: 1430
    Nie było kalkulatora do Motoroli - kod do zdjęcia blokady ma operator. Część operatorów kod udostępniała na różnych zasadach. Teraz nie wiem czy Orange ma w bazie kod do tego wiekowego modelu, jeżeli tak to koszt kodu to 77zł. Szybciej znajdziesz kogoś z boxem, jeżeli jakiś box jeszcze "robi' Motorole. Poczekaj może ktoś jeszcze podpowie coś.
  • REKLAMA
  • #6 21431071
    Vortex1987
    Poziom 26  
    Posty: 1574
    Pomógł: 106
    Ocena: 219
    Nie męcz ludzi. Wgrałeś soft masz sprawny telefon.
  • REKLAMA
  • #7 21431072
    FujitsuSiemensV5535
    Poziom 3  
    Posty: 184
    Pomógł: 2
    Ocena: 42
    Ale chyba po to jest to forum by spytać się gdy czegoś się nie wie?
  • #8 21431077
    staś pytalski
    Poziom 41  
    Posty: 7072
    Pomógł: 758
    Ocena: 1430
    FujitsuSiemensV5535 napisał:
    Ale chyba po to jest to forum by spytać się gdy czegoś się nie wie?


    Możesz też poczytać jak to było w tamtych czasach - wątki archiwalne są dostępne. To, że telefon stary, nie oznacza, że bazy z kodami wypłynęły, czy boxy są do tych telefonów wciąż wspierane.
  • #9 21431103
    blahfff
    Poziom 42  
    Posty: 4957
    Pomógł: 1036
    Ocena: 1293
    Kod mozesz uzyskac od operatora. W przypadku Orange kosztowalo to 77zl. Niektore platne uslugi rowniez mialy dostep do bazy i oferowaly kod taniej. Na simlock24 oferta nadal jest, choc nie wiem czy dziala.

    Zadnych kalkulatorow nie ma, byla opcja na odblokowanie tego z uzyciem testpointa (testpoint w tym przypadku to jedna z kulek procesora). Wydaje mi sie, ze w Smart Moto, z czasem wprowadzono rowniez opcje "software'owego" testpointa, ktory zabijal telefon i pozniej pozwalal go ozywic, przy okazji zdejmujac simlocka, ale pewnosci nie mam.

Podsumowanie tematu

✨ Aby zdjąć simlocka z Motoroli V3XX, użytkownicy wskazują, że nie ma dostępnych kalkulatorów kodów, a kod do odblokowania jest zazwyczaj w posiadaniu operatora, w tym przypadku Orange, gdzie koszt wynosi około 77 zł. Alternatywnie, można skorzystać z usług serwisowych, które mogą mieć dostęp do odpowiednich narzędzi, takich jak box serwisowy. W przeszłości istniały metody, takie jak cięcie ścieżek na płycie głównej lub użycie testpointa, ale te metody są mniej popularne w dzisiejszych czasach. Użytkownicy sugerują również przeszukać archiwalne wątki na forum, aby znaleźć więcej informacji na temat odblokowywania starszych modeli.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA