Uszkodzona spawarka Spartus Easy TIG 205P DC
Spawarka się włącza lecz spawa obniżonym prądem o około 1/3. Sprawdzone zostały kondensatory siedzą w niej 680uF 400v mój miernik pokazuje że każdy z nich ma około 640uF wydają się być sprawne jak by miały tolerancję 5%
Nie widać żadnych przypaleń. Czy ktoś już miał taki problem z taką spawarką i od czego zacząć szukania przyczyny ?
Spawarka się włącza lecz spawa obniżonym prądem o około 1/3. Sprawdzone zostały kondensatory siedzą w niej 680uF 400v mój miernik pokazuje że każdy z nich ma około 640uF wydają się być sprawne jak by miały tolerancję 5%
Nie widać żadnych przypaleń. Czy ktoś już miał taki problem z taką spawarką i od czego zacząć szukania przyczyny ?