logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Latticia OT 600 – pluje mlekiem zamiast spieniać

aobacz51 03 Mar 2025 18:55 2295 1
REKLAMA
  • #1 21464540
    aobacz51
    Poziom 2  
    Posty: 31
    Ocena: 6
    Ekspres do kawy Latticia OT series 600.
    Witam kolegów, czy ktoś miał odczynienia z tym cholerstwem/.
    Pluje mi mlekiem zamiast spieniać dziadostwo!.
    Rozebrałem, wyczyściłem, rozebrany i wyczyszczony system spieniania.
    Raz na jakiś czas zadziała prawidłowo.
    Widzę, że mleko jest pobierane przez wężyk. Kawa jest robiona bez problemu.
  • REKLAMA
  • #2 21467933
    aobacz51
    Poziom 2  
    Posty: 31
    Ocena: 6
    Dla potomnych problem rozwiązany. Ten automat nie jest zbytnio skomplikowany. Za spienianie odpowiada system spieniania mleka umieszczony w wylewce, była tam nieszczelność i tyle.
REKLAMA