Ekspres do kawy Latticia OT series 600.
Witam kolegów, czy ktoś miał odczynienia z tym cholerstwem/.
Pluje mi mlekiem zamiast spieniać dziadostwo!.
Rozebrałem, wyczyściłem, rozebrany i wyczyszczony system spieniania.
Raz na jakiś czas zadziała prawidłowo.
Widzę, że mleko jest pobierane przez wężyk. Kawa jest robiona bez problemu.
Witam kolegów, czy ktoś miał odczynienia z tym cholerstwem/.
Pluje mi mlekiem zamiast spieniać dziadostwo!.
Rozebrałem, wyczyściłem, rozebrany i wyczyszczony system spieniania.
Raz na jakiś czas zadziała prawidłowo.
Widzę, że mleko jest pobierane przez wężyk. Kawa jest robiona bez problemu.