Witam. Posiadam ekspres do kawy Siemens TE515 EQ. W ekspresie, zaraz po podłączeniu zasilania, pojawia się komunikat „uzupełnij wodę w pojemniku”, mimo że woda jest. Obstawiłem czujnik poziomu wody, który działa na magnes. Zamówiłem używany i problem niestety nie zniknął. Po przyłożeniu magnesu oporność wskazuje 0,05 w jednym i drugim czujniku. Czy to prawidłowa wartość? Sprzedający zapewnia mnie, że czujnik jest sprawny.