Mam problem z napędem bramy KRISPOL. Od pewnego czasu po uruchomieniu bramy zatrzymuje się po kilkudziesięciu centymetrach, kolejne naciśnięcie i to samo. W końcu brama się otworzy. Po kilku takich próbach brama zaczyna działać prawidłowo. Otwiera się i zamyka bez jakiegokolwiek problemu. Po kilkudziesięciu otwarciach problem się ponownie pojawia.
Brama segmentowa z drzwiami wejściowymi, z fotokomórkami i czujnikiem w listwie na dole bramy.
Jakieś rady poza wymianą całego napędu? Podejrzewam, że jest jakiś problem z wyłącznikami w listwie albo w drzwiach.
Brama segmentowa z drzwiami wejściowymi, z fotokomórkami i czujnikiem w listwie na dole bramy.
Jakieś rady poza wymianą całego napędu? Podejrzewam, że jest jakiś problem z wyłącznikami w listwie albo w drzwiach.