logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Napęd bramy KRISPOL - zatrzymuje się po uruchomieniu

araman 21 Mar 2025 09:59 984 6
  • #1 21488886
    araman
    Poziom 14  
    Posty: 185
    Ocena: 147
    Mam problem z napędem bramy KRISPOL. Od pewnego czasu po uruchomieniu bramy zatrzymuje się po kilkudziesięciu centymetrach, kolejne naciśnięcie i to samo. W końcu brama się otworzy. Po kilku takich próbach brama zaczyna działać prawidłowo. Otwiera się i zamyka bez jakiegokolwiek problemu. Po kilkudziesięciu otwarciach problem się ponownie pojawia.
    Brama segmentowa z drzwiami wejściowymi, z fotokomórkami i czujnikiem w listwie na dole bramy.
    Jakieś rady poza wymianą całego napędu? Podejrzewam, że jest jakiś problem z wyłącznikami w listwie albo w drzwiach.
    Załączniki:
    • Napęd bramy KRISPOL - zatrzymuje się po uruchomieniu napęd Krispol.jpg (117.94 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Napęd bramy KRISPOL - zatrzymuje się po uruchomieniu napęd 2.jpg (120.81 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #2 21489394
    pp74
    Poziom 29  
    Posty: 686
    Pomógł: 186
    Ocena: 283
    Sprawdź działanie z pominiętymi czujnikami. Będzie wiadomo gdzie szukać. Wstaw zdjęcia środka kasety z przyciskami.
    Brama ma wewnętrzne drzwi ?
  • #3 21490171
    araman
    Poziom 14  
    Posty: 185
    Ocena: 147
    Tak brama wewnętrzne drzwi.
    Dodałem zdjęcie środka i filmik co się dzieje kiedy brama się zatrzymuje


    Widok wnętrza panelu sterowania z płytką drukowaną i okablowaniem. kasety
    Widok wnętrza skrzynki sterującej z obwodami elektrycznymi i przewodami.



    Tablica sterująca bramą wewnętrzną z kablami i komponentami elektronicznymi.
  • #4 21490200
    jakub.t
    Poziom 22  
    Posty: 247
    Pomógł: 69
    Ocena: 101
    Wyświetlacz centrali ktoś zabrał? Tam byłoby podane rozwiązanie zagadki..
    Na zdjęciach widać, że nie świeci dioda H6: Sygnalizacja stanu obwodu stopu – pali się przy zamkniętym obwodzie stopu.
    Trzeba po kolei sprawdzić - czujniki drzwi, luźnej linki, pękniętej sprężyny, przycisk awaryjnego zatrzymania, termik silnika, mikroswitch wysprzęglania siłownika itd. zależy co jest zamontowane. Plus wszystkie zworki na płytce - te przewodowe oraz te w postaci czarnych wciskanych jumperów na wystające piny z płytki (2 szt.).

    Z fabrycznym wyświetlaczem byłoby o wiele łatwiej (na obudowie jest naklejka LCD - ktoś musiał ten wyświetlacz kiedyś zdjąć...), bo napisane jest wprost i nawet po polsku, co się zepsuło. Czy "stop" czy np. zadziałanie "siły". Bo reakcja bramy wskazuje raczej na to drugie, ale nie świecąca LED na to pierwsze...
  • #5 21491560
    araman
    Poziom 14  
    Posty: 185
    Ocena: 147
    To mnie zaskoczyłeś z tym wyświetlaczem , Mamy dwie identyczne bramy ( no jedna ma drzwi wejściowe) i oba sterowniki są bez LCD , pewnie wykonawca zaoszczędził albo .....?????
    Dzisiaj mam chwilę i podejdę sprawdze to co napisałeś

    Dodano po 2 [godziny] 18 [minuty]:

    Ten wyświetlacz nie dawał mi spokoju pojechałem jeszcze raz zobaczyć ( wczorajsze zdjęcia robił kolega) otwieram pokrywę a tu jest wyświetlacz LCD no i nawet podczas próby otwierania wyświetla się błąd łańcuch STOP , widoczne przez moment na filmiku.
    Jakieś dalsze rady?
    Zbliżenie na wyświetlacz LCD w panelu sterującym z widocznymi przyciskami.
    [img]https://obrazki.elektroda.pl/6648157800_1742739233_thumb.jpg


    [/img]
  • #6 21492164
    jakub.t
    Poziom 22  
    Posty: 247
    Pomógł: 69
    Ocena: 101
    Miernik do ręki i po kolei sprawdzasz punkty "łańcucha STOP". Na rysunku oznaczenie kolejnych punktów to nazwa złącza (np. X3, X4) łamane przez numer zacisku śrubowego (np. X3/2 oznacza złącze X3 (znajdziesz na rysunku lub na płytce oznaczenie) i pin 2 (zazwyczaj liczony od dołu)). Miernik ustawiony na zakres Volty DC, do 200V. Sondę miernika minus do zacisku X4/2. Plus miernika przykładasz po kolei do punktów wg rysunku (X3/1, X3/2, X11/4... aż do X7/2). X6 i X7 to te czarne zworki.
    Za każdym razem jak przyłożysz do któregokolwiek punktu musi być około 24V. Jak po drodze gdzieś przepadnie napięcie, to znaczy że tam jest usterka.

    Sam rysunek jest z instrukcji od CS310 (w CS300 nie ma tego rysunku), ale zasada jest ta sama (X14 omijasz, bo na tej płycie nie ma).

    Schemat połączeń płyty z miernikiem do sprawdzania punktów pomiarowych.

    Na przykład jeśli na X11/4 jest 24V, a X11/8 nie ma, to znaczy że przerwę masz na kablu idącym do siłownika (mikrowyłącznik wysprzęglenia, termik).

    Podobny błąd występuje również gdy płyta jest uszkodzona, ale tutaj rusza i po ruszeniu łapie STOP, więc możliwe, że coś przy drganiach przerywa (często jest to kabel spiralny który łączy też drzwi przejściowe w bramie do obwodu stop).
  • #7 21492353
    araman
    Poziom 14  
    Posty: 185
    Ocena: 147
    No to mam bojowe zadanie , dziękuje za rady, we wtorek po pracy dziąłamy

Podsumowanie tematu

✨ Problem dotyczy napędu bramy segmentowej KRISPOL z drzwiami wejściowymi, wyposażonej w fotokomórki i czujnik w listwie dolnej, który zatrzymuje się po uruchomieniu po przejechaniu kilkudziesięciu centymetrów. Po kilku próbach brama działa poprawnie, jednak problem powraca po kilkudziesięciu cyklach otwarcia. Podejrzewa się usterkę w wyłącznikach listwy lub drzwi. Zalecane jest sprawdzenie działania napędu z pominięciem czujników, analiza stanu diody H6 sygnalizującej obwód stopu oraz kontrola elementów takich jak czujniki drzwi, linka, sprężyna, przycisk awaryjnego zatrzymania, termik silnika i mikrowyłącznik wysprzęglania siłownika. W napędzie znajduje się wyświetlacz LCD, który podczas próby otwarcia pokazuje błąd „łańcuch STOP”. Sugerowane jest użycie miernika do sprawdzenia ciągłości i napięcia na poszczególnych punktach łańcucha stopu zgodnie z oznaczeniami złączy na płytce sterownika (np. X3, X4, X11, X6, X7). Wskazówki opierają się na schemacie z instrukcji CS310, który jest podobny do CS300, z pominięciem złącza X14. Diagnostyka ma na celu lokalizację przerwy lub usterki w obwodzie stopu, co może być przyczyną zatrzymywania się bramy.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA