Witam, posiadam żyrafę Bosch GTR 550 razem z odkurzaczem Bosch GAS 12-25 PL.
Mam pytanie, ponieważ przy pracy strasznie się pyli (porównuję do szlifierki za 300 zł i odkurzacza Kärcher). Na początku pracy jest dobrze, nie pyli, ale po jakichś 10 min zaczyna się strasznie pylić, że prawie nic nie widać. Czy ma ktoś taki sam sprzęt i czy ma ktoś rozwiązanie na ten problem?
Mam pytanie, ponieważ przy pracy strasznie się pyli (porównuję do szlifierki za 300 zł i odkurzacza Kärcher). Na początku pracy jest dobrze, nie pyli, ale po jakichś 10 min zaczyna się strasznie pylić, że prawie nic nie widać. Czy ma ktoś taki sam sprzęt i czy ma ktoś rozwiązanie na ten problem?