Witam,
posiadam Samsunga Galaxy S25 Ultra, przesiadka z S21 zwykłego i co mnie zastanawia i denerwuje, jak można włączyć podświetlanie ekranu gdy przychodzi powiadomienie czy to SMS czy Whatsapp itd?
Tutaj jest ciemny ekran tylko słychać dźwięk lub wibracje.
W starym moim normalnie zapalał się ekran.
Sprawdzałem wszystkie funkcje i nie widzę tej opcji, trzeba po prostu odblokować, żeby zobaczyć kto coś przysłał mimo że się patrzy w danym momencie na telefon, a on sobie swobodnie leży.
Wie ktoś jak to się robi?
posiadam Samsunga Galaxy S25 Ultra, przesiadka z S21 zwykłego i co mnie zastanawia i denerwuje, jak można włączyć podświetlanie ekranu gdy przychodzi powiadomienie czy to SMS czy Whatsapp itd?
Tutaj jest ciemny ekran tylko słychać dźwięk lub wibracje.
W starym moim normalnie zapalał się ekran.
Sprawdzałem wszystkie funkcje i nie widzę tej opcji, trzeba po prostu odblokować, żeby zobaczyć kto coś przysłał mimo że się patrzy w danym momencie na telefon, a on sobie swobodnie leży.
Wie ktoś jak to się robi?