Siema. Mam pytanie. Mam zamiar podłączyć kamerę IP po LAN-ie i zastanawiam się jakiego kabla użyć zwykłego UTP czy może FTP. Wymierzyłem, że będę potrzebować 30m kabla. Który będzie lepszy w tym wypadku?Co do UTP upatrzyłem sobie taki.https://allegro.pl/oferta/kabel-sieciowy-lan-ethernet-skretka-24-awg-utp-kat-5e-100-cu-miedz-1m-15310799908