Witam
Chciałem prosić o poradę. Posiadam kilka elektronarzędzi firmy DeWAlt ale tylko jedną baterie i chciałem dokupić sobie jeszcze dwie. W tej chwili mam baterie o numerze DCB546 HR flex 18V/54V li-ion 6.0 AH. Bateria zasila takie narzędzia jak szlifierkę kątową, szlifierkę mimośrodową, odkrętarkę. Oczywiście posiadam ładowarkę też firmową pod tę baterie. Wczoraj chciałem zakupić baterie o nr DCB547 też HR flex 18V/54V li-ion ale już 9.0 AH. Jednocześnie poradzono mi abym nie robił takiej zmiany czyli z 6 na 9 AH ponieważ to grozi uszkodzeniem sprzętu oraz baterii. Oczywiście przestawiono mi jak to się będzie grzała taka bateria podczas pracy z urządzeniem, jaki zły wpływ na pracę urządzenia będzie miała bateria z tak dużą mocą. Czyli mówiąc krótko wszystko w czarnych barwach.
Dlatego mam pytanie. Czy to prawda czy zwykła ściema?
robert
Chciałem prosić o poradę. Posiadam kilka elektronarzędzi firmy DeWAlt ale tylko jedną baterie i chciałem dokupić sobie jeszcze dwie. W tej chwili mam baterie o numerze DCB546 HR flex 18V/54V li-ion 6.0 AH. Bateria zasila takie narzędzia jak szlifierkę kątową, szlifierkę mimośrodową, odkrętarkę. Oczywiście posiadam ładowarkę też firmową pod tę baterie. Wczoraj chciałem zakupić baterie o nr DCB547 też HR flex 18V/54V li-ion ale już 9.0 AH. Jednocześnie poradzono mi abym nie robił takiej zmiany czyli z 6 na 9 AH ponieważ to grozi uszkodzeniem sprzętu oraz baterii. Oczywiście przestawiono mi jak to się będzie grzała taka bateria podczas pracy z urządzeniem, jaki zły wpływ na pracę urządzenia będzie miała bateria z tak dużą mocą. Czyli mówiąc krótko wszystko w czarnych barwach.
Dlatego mam pytanie. Czy to prawda czy zwykła ściema?
robert