Witam. Tzn. sytuacja jest taka, że przy włączaniu radia pojawiają się 4 zera. Pierwsze z nich "mryga" (chce perzez to powiedziec, że gaśnie i się zapala, to oznacza że jest aktywne) i teraz niewiem jak nawet wybrac jaką kolwiek cyfre, znam kod ale niewiem jak go wprowadzić, próbowałem radiem, bo są tam przyciski od 1 do 6, ale nic się niezmeniało ciągle te same zera, żadna nowa liczba się niepojawiała. Prosze o pomoc!!!
Dodano po 3 [godziny] 10 [minuty]: JUŻ JEST OK!!!!

xxxmalyxxx wielkie dzięki za twoje rady, przydały się i to bardzo, jeszcze raz dzienx!!! Zamykam temat. Pozdrawiam!!!!