Witam!
Jesli ktoś zajmuje sie regeneracją kartridży to wie, ze czasem mycie gabki jest uciążliwe, zwlaszcza przy zmieswzanych kolorach.
Sa firmy sprzedające nowe gąbki do kartridży.
Wie ktoś, czym płat gąbki precyzyjnie pociąć?
Gilotynką, jakąś piłą delikatną czy czymś jeszcze innym?
Jesli ktoś zajmuje sie regeneracją kartridży to wie, ze czasem mycie gabki jest uciążliwe, zwlaszcza przy zmieswzanych kolorach.
Sa firmy sprzedające nowe gąbki do kartridży.
Wie ktoś, czym płat gąbki precyzyjnie pociąć?
Gilotynką, jakąś piłą delikatną czy czymś jeszcze innym?