Panowie pacjent Peugot 207 CC stacyjka zablokowana wkładam kluczyk i nie mogę przekrecic , kierownica też zablokowana. Próbuje wyjąć stacyjkę i nie mogę sobie poradzić z trzpieniem górnym który ją trzyma co zrobić
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamTomaszfan napisał:Kolego ponoć od dołu po wykręceniu śruby trzeba przywalić w niego bez demontażu kolumny i wyjdzie do góry. Ale wale i nic nie daje