#1 21527806 23 Kwi 2025 08:16 Xeo Xeo Poziom 19 Posty: 556 Pomógł: 5 Ocena: 15 Autor tematu Post #1 21527806 23 Kwi 2025 08:16 Witam, dostałem monitor i przy starcie na monitorze pokazuje się linia, taśmy nic nie zmieniają podejrzewam uszkodzoną matrycę. Nie mam na podmianę elektroniki. Jakieś pomysły?
Pomocny post #2 21527835 23 Kwi 2025 08:52 rafalrms rafalrms Poziom 18 Posty: 338 Pomógł: 26 Ocena: 46 Pomocny post? (+1) Pomocny post Post #2 21527835 23 Kwi 2025 08:52 Uszkodzona matryca
#3 21527955 23 Kwi 2025 10:55 Xeo Xeo Poziom 19 Posty: 556 Pomógł: 5 Ocena: 15 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 21527955 23 Kwi 2025 10:55 Dzięki. temat zamykam.
#4 21546873 12 Maj 2025 11:05 Xeo Xeo Poziom 19 Posty: 556 Pomógł: 5 Ocena: 15 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #4 21546873 12 Maj 2025 11:05 matryca jedna do wymiany