Witam.
Farelka ESPERANZA.
Nie działa grzanie. Rozebrałem. Spirala dobra jest. A przy niej dwa elementy. Pewnie jakieś termozabezpieczenia. Zbadałem, że ten zaznaczony strzałką nie ma przejścia. Włączam sprzęt, włączam grzanie, robię bajpas na tym zaznaczonym elemencie i grzanie startuje. Co to jest? Czy można dostać? Czym ewentualnie zastąpić?
Farelka ESPERANZA.
Nie działa grzanie. Rozebrałem. Spirala dobra jest. A przy niej dwa elementy. Pewnie jakieś termozabezpieczenia. Zbadałem, że ten zaznaczony strzałką nie ma przejścia. Włączam sprzęt, włączam grzanie, robię bajpas na tym zaznaczonym elemencie i grzanie startuje. Co to jest? Czy można dostać? Czym ewentualnie zastąpić?