Witam serdecznie,
Mam problem z moim ekspresem Krups EA8908, a mianowicie wymieniłem wężyki, bo były tak zarośnięte, że nie dało się ich wyczyścić (ekspres nie był używany przeze mnie, kupiłem z uszkodzonym słownikiem, ale to już naprawiłem i działa). No i kupiłem takie silikonowe, zwykłe, identyczne rozmiarowo, ale jak się okazało, wężyk połączony z pompą wystrzelił (pękł) i narobił trochę huku. Myślałem, że wytrzyma, ale nie wytrzymał. Dlatego chciałem się zapytać użytkowników tego forum, jaki wężyk mam kupić, żeby nie wydać 100 zł za metr oraz żeby to mi nie wybuchło znowu xd.
Mam problem z moim ekspresem Krups EA8908, a mianowicie wymieniłem wężyki, bo były tak zarośnięte, że nie dało się ich wyczyścić (ekspres nie był używany przeze mnie, kupiłem z uszkodzonym słownikiem, ale to już naprawiłem i działa). No i kupiłem takie silikonowe, zwykłe, identyczne rozmiarowo, ale jak się okazało, wężyk połączony z pompą wystrzelił (pękł) i narobił trochę huku. Myślałem, że wytrzyma, ale nie wytrzymał. Dlatego chciałem się zapytać użytkowników tego forum, jaki wężyk mam kupić, żeby nie wydać 100 zł za metr oraz żeby to mi nie wybuchło znowu xd.