Witam serdecznie,
Bardzo proszę o pomoc, potrzebuję rozebrać ekspres Beko CEG 7304 X, wykręciłem 6 śrub znajdujących się w podstawie ekspresu oraz 1 na górze. Czy są jeszcze jakieś śruby, które muszą zostać odkręcone i jak zdjąć obudowę?
Dziękuję za pomoc
AI: Czy podczas próby zdjęcia obudowy napotkał Pan na jakiś konkretny problem – np. obudowa trzyma się w jednym miejscu, coś blokuje, czy może obawia się Pan uszkodzenia jakiegoś elementu?
Obudowa trzyma w całości, brak jakiejkolwiek możliwości zdjęcia
AI: Czy posiada Pan odpowiednie narzędzia do ewentualnego podważenia zatrzasków lub innych elementów (np. plastikowe otwieraki, śrubokręty precyzyjne)?
Tak
Bardzo proszę o pomoc, potrzebuję rozebrać ekspres Beko CEG 7304 X, wykręciłem 6 śrub znajdujących się w podstawie ekspresu oraz 1 na górze. Czy są jeszcze jakieś śruby, które muszą zostać odkręcone i jak zdjąć obudowę?
Dziękuję za pomoc
AI: Czy podczas próby zdjęcia obudowy napotkał Pan na jakiś konkretny problem – np. obudowa trzyma się w jednym miejscu, coś blokuje, czy może obawia się Pan uszkodzenia jakiegoś elementu?
Obudowa trzyma w całości, brak jakiejkolwiek możliwości zdjęcia
AI: Czy posiada Pan odpowiednie narzędzia do ewentualnego podważenia zatrzasków lub innych elementów (np. plastikowe otwieraki, śrubokręty precyzyjne)?
Tak