Mam peugeota 407, którego od 10 lat jedynie opłacam a tak to stoi cały czas w ogrzewanym garażu. Chciałem go sprzedać, ale po roku postoju odpalił po dwóch obrotach wałem a jest to 2.0 hdi bez pompy w baku. Mniejsza o to. Planuję tam wsadzić do niego zabudowę. Mam 2x infinity reference 1260w i wzmacniacz Peiying ALIEN PY-A4E76R w ilości sztuk dwie. Jednym chce zasilić tył a drugim przód. Przód muszę kupić bo obecne morele tempo 6 pierdzą. Zasilanie 2x35mm2 od akumulatora. Trochę posiłkuję się Chatem GPT ale ten czasami potrafi bzdury napisać. Otóż co polecacie na przód co zagra równie dobrze jak morele? Czy zasilanie 35mm2 wystarczy na te wzmacniacze? Warto kombinować z kondensatorem?