Potrzebuję Waszych opinii w kwestii wyboru zmywarki, 60 cm. Najważniejsze, żeby była niezawodna i w miarę prosta w obsłudze, nie potrzebuję żadnego sterowania smartfonem itp. Ma domywać, być w miarę tania i tyle, ew. serwis pogwarancyjny, żeby nie kosztował majątku. Z tego, co tutaj wyczytałem, polecacie Boscha/Siemensa, dlatego myślę nad Siemens SN 636X06KE lub Bosch SMV25EX02E, obstawiam, że to 'bliźniaki'. Chyba że macie jakieś swoje typy, to poproszę.