Dzień dobry, ostatnio miałem telewizor RUBIN 714p w wersji rosyjskiej, napisy itp., z oryginalną wtyczką. Problem jest w tym, że po podłączeniu TV i "przyciśnięciu" pstryczka w wtyczce się "świeci" przez chwilę i tyle, TV się nie załącza i pali się w lewej komorze wtyczki bezpiecznik.
PS TV ma już założoną nową sekcję zasilania "płytę" i problem się powtarza.
Pozdrawiam
Dodano po 4 [minuty]:
Zapomniałem dodać, że wcześniejsza płyta zasilania też to robiła. Podejrzenie padło, że wtyczka jest upalona w środku, trochę inny kolorek.
PS TV ma już założoną nową sekcję zasilania "płytę" i problem się powtarza.
Pozdrawiam
Dodano po 4 [minuty]:
Zapomniałem dodać, że wcześniejsza płyta zasilania też to robiła. Podejrzenie padło, że wtyczka jest upalona w środku, trochę inny kolorek.