Przeglądałem Internet czytałem oglądałem o Behringer-ach DR112DSP i DR115DSP
Elektronikę maja dokładnie tę samą - tyle ze 12" <> 15"
Zaskoczyła mnie awaryjność elektroniki a dokładniej końcówki mocy - przewijało się wielokrotnie - słabej jakości kondensatory powodowały zwarcie albo puchłu albo ciekły
Dla znających się delikatnie elektroniką
Końcówka mocy dla wysokiego to TDA7294 - 100W wzmacniacz pracujący w mostku.
Końcówka mocy dla dołu jest w klasie D - Driver i 2 tranzystory i na tym koniec.
Wyjście audio nie jest spięte na sztywno z wejściami XLR ale jest to wyjście sygnału z przetwornika cyfrowego audio - więc jest opcja że podłączona druga kolumna np przez bluetooth zadziała w stereo - sprawdzałem połączenia na PCB
może ktoś ma schemat niech doda to może więcej się dowiemy jednak szału w mocy i jakości absolutnie tu nie ma.
Bardzo prosto i działa.
Pozdrawiam
Grzesiek