Witam. Kupiłem migomat BESTER, typ: MIDIMAGSTER 1800 230/380. Przy zasilaniu 380V migomat działa poprawnie. Po przełączeniu na 230V (przez oryginalną przejściówkę) i załączeniu, nie działa posuw drutu. Słychać załaczanie stycznika, pracę wentylatora. Proszę o pomoc w ustaleniu usterki. Z góry dziękuję.