logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Xbox Series – analog nie schodzi maksymalnie w dół po złożeniu obudowy pada

jacek.wiezik 06 Cze 2025 18:57 426 2
REKLAMA
  • #1 21571635
    jacek.wiezik
    Poziom 9  
    Posty: 4
    Witam,
    Mam taki problem, po wymianie analoga w padzie Xbox Series działa wszystko okej, dopóki nie założę obudowy.
    Po jej założeniu analog tak jakby nie idzie maksymalnie na dół, jak ściągam obudowę, to jest git.
    Jeżeli miałby ktoś jakiś pomysł, to byłbym wdzięczny.
    A i próba kalibracji też za bardzo nie wchodzi w grę z tym odchyłem.
    Dzięki za pomoc.
    AI: Czy analog, który zamontowałeś, to oryginalna część czy zamiennik?
    Jest to analog z efektem Halla, to można chyba powiedzieć, że to zamiennik.
    AI: Czy obudowa pada na pewno jest dobrze złożona i nie ma żadnych uszkodzeń albo przesuniętych elementów, które mogłyby blokować ruch analoga?
    Tak.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 21574968
    decho
    Poziom 15  
    Posty: 96
    Pomógł: 10
    Ocena: 25
    Dlaczego w grę nie wchodzi próba kalibracji ?
    Jeżeli jest poprawnie wymieniony i sprawny to kalibracja załatwia problem.
    Jeżeli nie zalicza ci obrotów podczas kalibracji to kręć dalej kilkanaście razy aż zacznie Ci zaliczać obroty.
    Nie raz tak robiłem i działa w 100%
    Jeżeli kalibracja nie pomaga to znaczy ze analog jest do d.....y albo jest niepoprawny wlut
    lub pad jest źle złożony.
  • #3 21575036
    jacek.wiezik
    Poziom 9  
    Posty: 4
    Tak jak kolega powiedział, zrobiłem to kilka dni wcześniej, tylko zapominałem napisać.
    Kalibracja pomogła, ja usilnie szukałem problemu gdzie indziej.
    Dzięki za odpowiedź, czy tak, czy siak.
REKLAMA