Witam,
Mam taki problem, po wymianie analoga w padzie Xbox Series działa wszystko okej, dopóki nie założę obudowy.
Po jej założeniu analog tak jakby nie idzie maksymalnie na dół, jak ściągam obudowę, to jest git.
Jeżeli miałby ktoś jakiś pomysł, to byłbym wdzięczny.
A i próba kalibracji też za bardzo nie wchodzi w grę z tym odchyłem.
Dzięki za pomoc.
AI: Czy analog, który zamontowałeś, to oryginalna część czy zamiennik?
Jest to analog z efektem Halla, to można chyba powiedzieć, że to zamiennik.
AI: Czy obudowa pada na pewno jest dobrze złożona i nie ma żadnych uszkodzeń albo przesuniętych elementów, które mogłyby blokować ruch analoga?
Tak.
Mam taki problem, po wymianie analoga w padzie Xbox Series działa wszystko okej, dopóki nie założę obudowy.
Po jej założeniu analog tak jakby nie idzie maksymalnie na dół, jak ściągam obudowę, to jest git.
Jeżeli miałby ktoś jakiś pomysł, to byłbym wdzięczny.
A i próba kalibracji też za bardzo nie wchodzi w grę z tym odchyłem.
Dzięki za pomoc.
AI: Czy analog, który zamontowałeś, to oryginalna część czy zamiennik?
Jest to analog z efektem Halla, to można chyba powiedzieć, że to zamiennik.
AI: Czy obudowa pada na pewno jest dobrze złożona i nie ma żadnych uszkodzeń albo przesuniętych elementów, które mogłyby blokować ruch analoga?
Tak.