Witam, posiadam Behringer XENYX X1222USB, mam z nim dwa problemy. Pierwszy to nie działa prawy kanał, przeanalizowałem całą płytę, doszedłem do tego, że w tym miejscu jest sygnał, ale bardzo słaby:

Lecąc po ścieżkach doszedłem do układu, na którym teoretycznie powinny być 4 sygnały, na tym układzie mam tylko trzy sygnały, brakuje jednego sygnału, dodaję zdjęcie. Na czerwonej nóżce jest sygnał, ale bardzo słaby (nie mogę dojść do tego, skąd ten sygnał dochodzi).

Druga rzecz, przy włączaniu korektora mam dziwne zakłócenia, szumy oraz trzaski.
Może ktoś z forumowiczów jest w stanie coś doradzić.
Lecąc po ścieżkach doszedłem do układu, na którym teoretycznie powinny być 4 sygnały, na tym układzie mam tylko trzy sygnały, brakuje jednego sygnału, dodaję zdjęcie. Na czerwonej nóżce jest sygnał, ale bardzo słaby (nie mogę dojść do tego, skąd ten sygnał dochodzi).
Druga rzecz, przy włączaniu korektora mam dziwne zakłócenia, szumy oraz trzaski.
Może ktoś z forumowiczów jest w stanie coś doradzić.