cyś8 napisał: Mam hasło i login
Musi być jeszcze ustawiony VLAN 35.
Czyli router musi obsługiwać 802.1Q na WAN.
A do tego:
cyś8 napisał: 900Mb
Jeśli nawet na speedtestach uda się dobić do 900 Mb, to będzie to jednorazowe, czyli może i pójdzie, ale do czasu, kiedy procesor wskoczy na 100% swoich możliwości i potem już wydajność zacznie tylko spadać.
Ma tylko 2 rdzenie (Qualcomm IPQ5018), a VLAN i PPPoE opiera się na rdzeniach w routerze.
Moja Ukochana Żono Agniesiu (pro memoriam 25 04 1974 - 19 06 2022) Kocham Cię i tęsknię.
Moja Ukochana Siostro Justynko (pro memoriam 25 02 1974 - 16 01 2025) Kocham Cię i tęsknię.