logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Euro Truck Simulator 2 na Steam – komunikat brak licencji mimo zakupu gry

koroborosan 15 Cze 2025 19:05 276 3
REKLAMA
  • #1 21580203
    koroborosan
    Poziom 2  
    Posty: 128
    Pomógł: 2
    Ocena: 2
    Wchodzę w euro truck simulator 2 na steamie i uruchamiam grę, pisze mi brak licencji a gre zakupiłem, czy da się to jakoś obejść czy trzeba coś pogrzebać i pozmieniać w plikach gry?
  • REKLAMA
  • #2 21580242
    Kasek21
    Poziom 43  
    Posty: 45619
    Pomógł: 4973
    Ocena: 3534
    koroborosan napisał:
    czy da się to jakoś obejść czy trzeba coś pogrzebać i pozmieniać w plikach gry?

    Zakupiłeś gdzie? Na STEAM? Jesteś zalogowany? Gra jest dostępna w bibliotece?
  • REKLAMA
  • #3 21580328
    koroborosan
    Poziom 2  
    Posty: 128
    Pomógł: 2
    Ocena: 2
    na steam zalogowany jestem gra dostepna w bibliotece
  • #4 21580346
    Kasek21
    Poziom 43  
    Posty: 45619
    Pomógł: 4973
    Ocena: 3534
    Gra pobrała się w całości?
REKLAMA