Wchodzę w euro truck simulator 2 na steamie i uruchamiam grę, pisze mi brak licencji a gre zakupiłem, czy da się to jakoś obejść czy trzeba coś pogrzebać i pozmieniać w plikach gry?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamkoroborosan napisał:czy da się to jakoś obejść czy trzeba coś pogrzebać i pozmieniać w plikach gry?