logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Ets2. Czy bawił się ktoś? Brak licencji, instalacja.

hortega 06 Maj 2006 16:34 1892 1
REKLAMA
  • #1 2598545
    hortega
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Witam!!
    Czy ktoś bawił sie tym programem (Ets2)? Mam problem z zainstalowaniem go, brak licencji :) a chciałbym go zainstalować w wersji demo ale nie wiem jak to mam zrobić! Czy komuś sie to przydarzyło i rozwikłał ten problem! ....................................... Help

    Pozdrawiam

    -----------------
    hortega(_at_)o2.pl

    Moderowany przez jankolo:

    Nie chciałem wyrzucać postu do kosza, więc wyciąłem fragment dotyczący tematyki nielegalnej na Forum. Proszę takich wątków więcej nie poruszać

  • REKLAMA
REKLAMA