Witam!!
Czy ktoś bawił sie tym programem (Ets2)? Mam problem z zainstalowaniem go, brak licencji
a chciałbym go zainstalować w wersji demo ale nie wiem jak to mam zrobić! Czy komuś sie to przydarzyło i rozwikłał ten problem! ....................................... Help
Pozdrawiam
-----------------
hortega(_at_)o2.pl
Czy ktoś bawił sie tym programem (Ets2)? Mam problem z zainstalowaniem go, brak licencji
Pozdrawiam
-----------------
hortega(_at_)o2.pl
Moderowany przez jankolo:Nie chciałem wyrzucać postu do kosza, więc wyciąłem fragment dotyczący tematyki nielegalnej na Forum. Proszę takich wątków więcej nie poruszać